Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


P.H.U Pik s.c.

System Comarch CDN XL


P.H.U ,,Pik" to jeden z największych dystrybutorów słodyczy _ Na rynku działamy od 1991 roku, swoją aktywność rozwijamy głównie na terenie Wielkopolski, choć naszymi klientami są również firmy z całej Polski. Dynamiczny rozwój firmy powodował coraz większe wymagania odnośnie funkcjonalności systemu informatycznego oraz dobrze zaplanowanej sieci komputerowej.

Prezentacja możliwości CDN-XL przekonała nas do celowości instalacji tego oprogramowania w naszej firmie. Początki, jak zawsze, były trudne, ale impas nie trwał długo. Kompetentne i sprawne działanie Zakładu Zastosowań Informatyki ProfiSOFT, który w profesjonalny sposób wdrożył system i stworzył niezbędne dla naszych potrzeb analizy i raporty, pozwoliło w krótkim czasie znacznie poprawić efektywność í usprawnić organizację pracy. Po kilkunastu miesiącach funkcjonowania systemu z zadowoleniem stwierdzamy, że poniesiona inwestycja okazała się decyzją jak najbardziej trafną.

Warto podkreślić szacunek podejścia do klienta konsultantów firmy ProfiSOFT dlatego z pełnym przekonaniem polecamy oferowane przez tą firmę usługi innym klientom, którzy poszukują kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Dział IT

Artur Izydorek


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »