Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Korporacja Doradztwa Podatkowego P&K TAXSERVICES

System Comarch Optima


Korporacja Doradztwa Podatkowego P&K TAXSERVICES istnieje od 2003r. świadcząc usługi w zakresie kompleksowego doradztwa podatkowego w obszarze podatków dochodowych, podatku VAT oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych, płac i kadr. Naszymi klientami są w dużej mierze firmy z kapitałem zagranicznym. Dla ich kompleksowej obsługi, gwarantując indywidualne podejście w stosunku do każdego z nich, współpracujemy z kancelariami oraz biurami podatkowymi w Niemczech i Austrii. Ponadto współdziałamy także z biegłymi rewidentami oraz kancelariami prawnymi. Niezbędnym warunkiem optymalnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce jest wszechstronna znajomość przepisów prawa podatkowego. Znajomość ta powinna obejmować zarówno fachową wiedzę, jak i możliwości jej praktycznego wykorzystania dla rozwiązywania konkretnych problemów podatkowych przedsiębiorstw.

Aby jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów, staramy się wybierać jak najlepsze narzędzia, które usprawniają pracę naszego zespołu. Stąd pod koniec 2006 roku, szukając właściwego dla naszej działalności oprogramowania, zdecydowaliśmy się na zakup modułu PŁACE I KADRY Plus Comarch OPT!MA w wersji dla biur rachunkowych. Jesteśmy zadowoleni z szerokiej funkcjonalności, jaką zapewnia nam wybrany produkt. Umożliwia nam obsługę wielu firm, często o złożonej strukturze płac. Poza tym system jest niezwykle intuicyjny i elastyczny.

Partnerem Comarch, z którym współpracujemy od samego początku jest firma PROFISOFT, zawsze możemy liczyć na wysokiej jakości wsparcie. Dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy rozwiązanie Comarch OPT!MA oraz firmę PROFISOFT.

Doradca Podatkowy

Karolina Popko


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »