Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Wdrożenie Comarch ERP XL w Magam sp.z o. o.

Nowoczesna produkcja firmie z tradycjami


Firma Magam jest liderem produkcji etykiet tkanych, drukowanych, grawerowanych oraz taśm firanowych i zasłonowych. Na co dzień łączymy łódzką tradycję tkacką z nowoczesnym parkiem maszynowym i profesjonalnymi rozwiązaniami cyfrowymi, do których z przyjemnością zaliczamy wdrożony przez Profisoft system Comarch ERP XL.  

Ze względu na znaczne ograniczenia czasowe oraz konkretne wytyczne, narzucone przez program grantowy w którym braliśmy udział, zależało nam na szybkim uruchomieniu całościowego rozwiązania, które pozwoli na wymagane w projekcie „wdrożenie Technologii  w spójny i racjonalny sposób”.

Zarówno sam system Comarch ERP XL, jak i powiązane z nim rozwiązania z obszaru produkcji, pozwoliły nie tylko skutecznie zoptymalizować same procesy produkcyjne i rzeczone spójne wdrożenie technologii, ale także usprawniły pozostałe obszary pracy przedsiębiorstwa.

Doceniamy zarówno profesjonalne podejście wdrożeniowców, jak i tempo w jakim wdrożenie zostało zakończone, dlatego z pełnym przekonaniem udzielamy referencji firmie Profisoft jako godnemu zaufania partnerowi biznesowemu.

 

Prezes Zarządu

Borys Gołębiowski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »