Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Rempap Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Hurtownia Rempap powstała w 1991 r. przy Zakładach Mechanicznych Przemysłu Papierniczego "REMOPAP" w Poznaniu, współpracując z największymi zakładami papierniczymi w Polsce tj. Świecie, Kwidzyn, Kostrzyn, Skolwin, Jelenia Góra, Ostrołęka i wiele innych. W 2002r przekształciła się w spółkę " REMPAP " i zmieniła siedzibę na obecną. Wraz z dynamicznym rozwojem działalności konieczne było wdrożenie systemu, który oparty byłby o zintegrowaną bazę danych. Zbyt wiele informacji zaczęło przepływać między działami z opóźnieniem. Ponadto, używane oprogramowanie dos'owe, posiadało ograniczone możliwości funkcjonalne i analityczne.

Zaczęliśmy szukać bardziej zaawansowanego rozwiązania. Po etapie testów ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup systemu Comarch OPTIMA (moduły: Handel, Kasa/Bank, Analizy oraz Księga Podatkowa) z dostępem dla kilku użytkowników. Szczególnie zależało nam na usprawnieniu zachodzących w firmie procesów handlowych i poprawie współpracy ze stałymi odbiorcami. Wprowadziliśmy w systemie nowy model obiegu dokumentów, m.in. z bardzo przydatnymi zamówieniami i rezerwacjami, dzięki temu możemy zautomatyzować proces wystawiania dokumentów handlowych i magazynowych.

Na etapie wdrożenia korzystaliśmy z bardzo pomocnego wsparcia konsultantów firmy PROFISOFT, cały proces przebiegł sprawnie i bez problemów. Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że system Comarch OPTIMA przyczynił się do wprowadzenia nowoczesnych standardów pracy w naszej firmie. Polecamy to rozwiązanie wszystkim firmom, które chcą posiadać narzędzie gwarantujące im bezpieczny i długofalowy rozwój. Natomiast, jako rzetelnego partnera Comarch, firmę PROFISOFT z Poznania.

Prezes Zarządu

Zygmunt Piecuch


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »