Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


RENT BUD

System Comarch OPT!MA


Spółka RENT-BUD powstała w 1996 roku i specjalizuje się w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną i praktykę, dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz stosujemy najnowsze technologie. Wszystkie te elementy gwarantują dużą szybkość i dobrą jakość wykonywanych przez nas posadzek przemysłowych. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dlatego m.in. w 2008 roku zmieniliśmy doso'we oprogramowanie w dziale kadr na system Comarch OPTIMA - moduły: Płace i Kadry oraz Kasa/Bank.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z elastyczności oprogramowania i szerokiego zakresu możliwości, jaki zapewnia. Ponadto mamy gwarancję zgodności programu z obowiązującym ustawodawstwem. Od początku nabycia oprogramowania współpracujemy z firmą PROFISOFT, która przeprowadziła wdrożenie oraz udziela nam bieżącego wsparcia technicznego i merytorycznego.

Polecamy oprogramowanie Comarch OPTIMA wszystkim firmom, które chcą posiadać stabilne i bezpieczne narzędzie ułatwiające pracę w firmie, jak również firmę PROFISOFT z Poznania, która pomoże dobrać odpowiednie do potrzeb rozwiązanie.

Specjalista ds. Księgowości i Kadr

Agnieszka Sadowska


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »