Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

System Comarch Optima


W przypadku naszego przedsiębiorstwa wykorzystujemy dwa moduły: Faktury i Magazyn. Jednakże system ten w oryginalnej wersji zapewnia obsługę firmy handlowej, dlatego też musieliśmy go poważnie zmodyfikować i dopasować do potrzeb naszej firmy. Obecnie wystawiamy Faktury VAT. W przypadku modułu: Magazyn - prowadzimy całą gospodarkę materiałową. Księgujemy dokumenty: PZ, RW, PW, MM, korekty. Wprowadzono Magazyn ogólny i Magazyn obcych wykonawców, gdzie możemy wykazywać: Bilans handlowy towarów Analiza - kategorie po dokumentach i towarach z podziałem na pracownie. Wydruki w oryginalnej wersji nie istniały. Jest możliwość wykazywania kosztów: ogólnych oper świadczeń rzeczowych.

Wprowadzono też taką opcję, że wszystkie księgowane dokumenty przesyłane są do Księgi Handlowej, gdzie tworzy się z nich Rejestr VAT. Dopiero wszystkie w/w zmiany spowodowały możliwość pracy w tym programie.

Dział Księgowości

Danuta Kromolicka


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »