Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Thule Sp. z o.o.

System Comarch CDN XL


Szwedzka firma Thule jest uznanym producentem bagażników samochodowych. Jej misją przez dziesięciolecia działalności było pomaganie milionom właścicieli samochodów przewozić w dogodny sposób przedmioty niezbędne do prowadzenia aktywnego stylu życia: od rowerów, poprzez kajaki aż po snowbordy i narty. Rozwój i korzystna współpraca z wiodącymi flrmami z branży motoryzacyjnej oraz sportowej pozwoliła na zdobycie i utrzymywanie pozycji lidera w grupie swoich konkurentów. Dystrybucją zajmuje się wiele przedstawicielstw firmy na całym świecie. THULE POLSKA SP. Z 0.0. z siedzibą we Wieleniu powstało w 2000 r. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów marki Thule. W związku z dynamicznym rozwojem firmy podjęliśmy pod koniec 2000 roku decyzję o zmianie systemu wspomagającego zarządzanie wybierając oprogramowanie CDN-XL. Była ona uwarunkowana poszukiwaniem optymalnych rozwiązań w całościowym zarządzaniu dynamicznie rozwijającą się firmą. W chwili obecnej zamierzamy rozbudować system o kolejne licencje oraz zintegrowane z XL'em moduły zaprojektowane dla naszych potrzeb przez konsultantów firmy wdrożeniowej PROFISOFT.

Szczególne zalety XL'a mające zastosowanie w organizacji pracy w naszej firmie to ustabilizowanie przepływów materiałowych, rozliczanie kosztów materiałów bezpośrednich i cały aspekt związany z logistyką dostaw i wysyłek. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała podjęciem rozmów na temat wdrożenia dwóch kolejnych modułów (magazyn wejściowy i produkcja zleceniowa) z kompletnym wyposażeniem programowym i sprzętowym.

Prezes

Piotr Dymek


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »