Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Tomex-C

System Comarch CDN XL


Firma TOMEX-C jest jednym z największych producentów klocków hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych. Ponadto działalność firmy obejmuje produkcję szczęk hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych, akcesoriów do klocków i szczęk hamulcowych oraz czujników zużycia klocków hamulcowych. Dynamiczny rozwój firmy przyspieszył decyzję o zmianie systemu informatycznego. Zależało nam na możliwości przeprowadzania procesów analitycznych dla dowolnego obszaru firmy, bezpiecznego dostępu do danych, również poprzez terminal oraz bieżącej ich aktualizacji.

Rozpatrywaliśmy oferty różnych systemów do zarządzania, w rezultacie wybraliśmy oprogramowanie firmy Comarch - system CDN XL. Pozytywny wpływ na taką a nie inną decyzję miało m.in. koncepcyjne podejście do tematu pracowników firmy Profisoft, którzy od samego początku byli zaangażowani w proces reorganizacji i zmiany systemu Informatycznego, nawiązali z nami znakomity kontakt i kompetentnie reagowali na nasze zapytania i sugestie.

Korzyści, jakie uzyskała firma TOMEX-C poprzez wdrożenie systemu CDN XL to pełne zautomatyzowanie podstawowych procesów, zmagazynowanie wszelkich informacji, które były dostępne w wielu działach firmy, a także dostępność potrzebnych danych osobom w firmie jak t przedstawicielom. Dobrze skonfigurowany od podstaw system zapewnił nam chociażby możliwość wszechstronnego analizowania sprzedaży (np. pod kątem marki, asortymentu, rodzaju, itd.), również od momentu wdrożenia możemy importować do CDN XL faktury wystawiane na stacjach paliw.

Firma PROFISOFT idealnie wywiązała się ze swojego zadania. Profesjonalizm oraz doskonałej kompetencji pracowników tej firmy pozwoliły na bezbolesną adaptację nowego systemu informatycznego. Ponieważ CDN XL jest narzędziem, które stale się poszerza wachlarz funkcjonalności nasz kontakt z firmą PROFISOFT na pewno w dalszym ciągu będzie się rozwijać. Udzielamy pełnej rekomendacji dla systemu CDN XL oraz bardzo pozytywnych referencji firmie PROFISOFT.

Dyrektor Handlowy

Jacek Tomczyk


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »