Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Tormot

System Comarch OPT!MA


Firma TORMOT Consulting Jerzy Słodzinka od roku 1983 zajmuje się zakładaniem firm, w tym spółek, oraz stałą obsługą księgową i podatkową. Większość naszych klientów obsługujemy od ich założenia, w czym braliśmy czynny udział. Z czasem zakres działalności firmy rozszerzał się, co zmobilizowało nas do znalezienia i wdrożenia odpowiedniego oprogramowania, które zautomatyzowałoby pracę w firmie.


Obecnie zakres obsługi obejmuje: pełną księgowość, podatkową księgę przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, ewidencje dla potrzeb podatku od towarów i usług, ewidencje pracownicze - płace, zus, pfron, sprawozdawczość statystyczną obsługiwanych firm, analizy i wnioski kredytowe dla obsługiwanych firm. Ostatecznie wybór padł na CDN OPT!MA. Obecnie firma korzysta z następujących modułów: Biuro Rachunkowe Analizy CRM Faktury Księga 1 landlowa Księga Podatkowa Magazyn Place i Kadry Środki Trwałe. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem, ponadto program gwarantuje pełną integrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb firmy.

W związku z powyższym polecamy program CDN OPTIMA wszystkim firmom poszukującym dobrego rozwiązania. Jednocześnie rekomendujemy firmę PROFISOFT jako solidnego i rzetelnego Partnera obsługującego.

Właściciel

Jerzy Słodzinka


Wykorzystane oprogramowanie

 ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »