Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Ukraiński Dom Handlowy

System Comrch OPT!MA


Ukraiński Dom Handlowy jest przedstawicielem ukraińskich producentów piwa, soków i napojów alkoholowych oraz importerem ich produktów. Znajdujemy na Ukrainie produkty najlepsze jakościowo i ciekawe dla polskiego konsumenta, i tak 7 lat temu, zaproponowaliśmy Polakom pierwszy na polskim rynku kwas chlebowy Bohatyrskij, kijowskiego browaru Obolon - wyrób bezkonkurencyjny smakowo. Browar Obolon z Kijowa warzy aż 12 gatunków znakomitego piwa, m.in. Magnata, smakowite dwa piwa niefiltrowane: Pszeniczne i Białe oraz rzadkie piwo czerwone - Aksamitne. Z browaru Lwowskiego polecamy piwa typu pilsner i porter.

W miarę rozwoju działalności niezbędna stała się informatyzacja firmy oraz wybór właściwego oprogramowania. W marcu 2003r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą PROFISOFT, która poleciła nam i wdrożyła zintegrowane rozwiązanie Comarch OPTIMA. Aktualnie korzystamy na 5 stanowiskach z modułów: Handel, Detal, Kasa/Bank oraz Analizy. Nabyty system pozwolił nam usystematyzować wszystkie zachodzące w firmie procesy. Ułatwił i znacznie przyspieszył realizowane zadania, stworzył możliwość planowania działań marketingowych i handlowych, nastąpiła znaczna poprawa w zakresie informacji o kontrahentach, z którymi współpracujemy. Ponadto system jest otwarty na zachodzące w międzyczasie zmiany i elastyczny w dostosowaniu do potrzeb. Dysponuje jeszcze dużym potencjałem do wykorzystania, dlatego jesteśmy pewni, że będzie jeszcze długo spełniał nasze oczekiwania.

Rekomendujemy system Comarch OPTIMA oraz profesjonalną w wykonywaniu powierzanych zadań firmę PROFISOFT.

Dyrektor

Igor Chraniuk


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »