Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


V-BUD Walkiewicz Sp. z o.o.

System Comarch CDN XL


Firma V-BUD WALKIEWICZ jest wiodącym dostawcą materiałów budowlanych. Na rynku istniejemy od roku 1992, wciąż się rozbudowując i unowocześniając. Prowadzimy sprzedaż niemal wszystkich wyrobów z branży budowlanej. Od początku istnienia nawiązaliśmy współpracę z wszystkimi najważniejszymi polskimi i zagranicznymi producentami materiałów budowlanych, m.in. : Dulux, Dekoral, Knauff, Lafarge, Rockwool, Kreisei, Atlas i wielu innych, dzięki czemu możemy zaoferować szeroką gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

W roku 2006 zdecydowaliśmy, że istniejąca infrastruktura informatyczna, która działa w firmie znacząco odbiega od nowoczesnych standardów a mieliśmy świadomość tego, że jest to jeden 2 ważnych czynników, które wpływają na naszą pozycję na rynku.

Dlatego po wnikliwej analizie przedwdrożeniowej przeprowadzonej przez firmę PROFISOFT zakupiliśmy zintegrowane rozwiązanie firmy ComArch SA. - system COMARCH CDN XL. Dodatkowo dobrana została do niego optymalna konfiguracja sprzętowa oraz oprogramowanie systemowe Microsoftu. Aktualnie z systemu korzysta 4O-stu użytkowników. W skład instalacji wchodzą, moduły: Sprzedaż, Zamówienia, CRM, Księgowość, Środki Trwałe, Płace i Kadry, Kompletacja, Administrator.

System działa w centrali oraz jest wykorzystywany zdalnie przez przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Wszyscy korzystają z jednej, centralnej bazy danych, co zapewnia: dostęp do aktualnej informacji o kontrahentach, aktywne zarządzanie polityka cenową i rabatami, śledzenie na bieżąco stanu realizacji zamówień, dostęp do zawsze aktualnych stanów magazynowych, szybką reakcję na informację o brakach magazynowych, sprawne planowanie transportu, kompleksowa obsługę zleceń. Wdrożenie przebiegło sprawnie.

Z zespołem konsultantów PROFISOFT mieliśmy bardzo dobry kontakt, dzięki czemu, w krótkim czasie, na dzień dzisiejszym osiągnęliśmy w systemie to, co zakładaliśmy na początku wdrożenia. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań, przez co widać wymierne efekty. Szczególnie ważne dla nas jest odzwierciedlenie w systemie całego procesu logistycznego spółki w zakresie zakupów i dystrybucji, a także nieograniczone możliwości analityczne.

Planujemy dalsze rozwijanie systemu COMARCH CDN XL. W najbliższym czasie uruchomiony platformę B2B. Mamy nadzieję, że system, który stale się rozwija zapewni również nam dalsze perspektywy rozwoju, udzielamy pełnej rekomendacji równe dla systemu COMARCH CDN XL, jak również dla firmy PROFISOFT, Złotego Partnera Comarch, który zawsze wspiera nas fachowym doradztwem a doświadczeniem.

Prezes

Piotr Walkiewicz


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »