Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


VIA Sp. z o.o.

System Comrch Klasyka


Firma VIA powstała w 1988 roku. Zakres prowadzonej działalności firmy to: handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi oraz usługi budowlane Jesteśmy przedsiębiorstwem wieloodziałowym - nasze punkty znajdują się W kilku miastach na terenie całej Wielkopolski. Z firmą PROFISOFT współpracujemy od kilku lat i jesteśmy jednym z pierwszych klientów. Współpraca przebiega w sposób zadowalający, zarówno w zakresie -serwisu sieci i sprzętu komputerowego, jak również profesjonalnej obsługi oprogramowania CDN.

Wysoko cenimy sobie rzetelność firmy ProfiSOFT w wywiązywaniu się z zobowiązań i kompetencje pracowników. Dlatego z pełnym przekonaniem możemy polecić jej usługi- innym przedsiębiorstwom myślącym o dynamicznym rozwoju i dobrze zorganizowanej pracy w firmie. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyślnie.

Prezes Zarządu

Jarosław Wysocki


Wykorzystane oprogramowanie

Comarch ERP Klasyka to oferta dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Składa się na nią kilka programów wspomagających zarządzanie i księgowość, pracujących w środowisku DOS

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »