Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Pracownicze Plany Kapitałowe 2019

Czy Twoja firma jest gotowa na zmiany?

Dowiedz się więcej

Aktualności


Strona 1 z 4

Obowiązkowy Split payment- Od kiedy? Co to jest?

Split payment to mechanizm podzielonej płatności w sektorze B2B, który obowiązkowo zacznie obowiązywać od listopada 2019 roku..

Więcej...

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2019.6.1

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2019.6.1 to kolejne funkcjonalności i ulepszenia w najpopularniejszym w kraju systemie ERP dla małych i średnich firm. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w obecnej wersji Comarch ERP Optima. Jak z każdą wcześniejszą aktualizacją systemu, najnowsze wersje Comarch ERP Optima 2019.6.1 dostępne są na naszej stronie.

Więcej...

Nowa wersja Comarch e-Sklep 2019.5

Nowa wersja Comarch e-Sklep 2019.5 jest już dostępna! Nowa wersja Comarch e-Sklep zaskoczy wieloma zmianami i nowymi funkcjonalnościami. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnościami w nowej wersji e-Sklepu.

Więcej...

Nowa wersja Comarch ERP XL 2019.2

Nowa wersja systemu Comarch ERP XL 2019.2 to aż 140 nowości, które objęły każdy z obszarów systemu. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnościami w obecnej wersji systemu XL.

Więcej...

20% Rabatu na Comarch PPK - Promocja Specjalna

Do końca września obowiązuje Promocja na zakup Comarch PPK..

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »