Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Pracownicze Plany Kapitałowe 2019

Czy Twoja firma jest gotowa na zmiany?

Dowiedz się więcej

Aktualności


Strona 1 z 2

Nowa wersja Comarch ERP XL 2019.0

Nowa wersja systemu Comarch ERP XL 2019.0 to aż 300 nowości, które objęły każdy z obszarów systemu. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnościami w obecnej wersji systemu XL. Jak z każdą wcześniejszą aktualizacją systemu, najnowsza wersja Comarch ERP XL 2019.0 dostępna jest na naszej stronie.

Więcej...

Comarch Mobile- krok milowy we współpracy z Comarch ERP Optima

Nowa wersja systemu Comarch Mobile 2018.7 to rozwój aplikacji mobilnych we współpracy z system Comarch ERP Optima Nowe wersje już są dostępne!

Więcej...

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2019.0.1 i HRM 2019.0.1

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima i HRM 2019.0.1 to kolejne funkcjonalności i ulepszenia w najpopularniejszym w kraju systemie ERP dla małych i średnich firm. Nowe wersje już są dostępne!

Więcej...

COMARCH- Polska chmura dla firm

Zapewnij sobie kontrolę nad firmą z każdego miejsca, o każdej porze i z każdego urządzenia. Prowadź swój biznes w Chmurze Comarch: bezpiecznej, nowoczesnej przestrzeni dla firm!

Więcej...

Wymiana systemu Comarch ERP Klasyka

Zmień system na lepszy model Dokonaj migracji! Wymień system Comarch ERP Klasyka na nowszy i dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »