Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
e-Sprawozdania Finansowe 2019

Zintegrowane Oprogramowanie zgodne z przepisami MF

Dowiedz się więcej

Aktualności


Strona 1 z 4

Polporta Sp. z o.o.

Referencja udzielona przez firmę Polporta działająca w branży przedzieleń przeciwpożarowych.

Więcej...

Korporacja Doradztwa Podatkowego P&K TAX SERVICES

Referencja udzielona przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego P&K świadczącą usługi w zakresie kompleksowego doradztwoa podatkowego.

Więcej...

Korporacja Doradztwa Podatkowego P&K TAXSERVICES

Referencja udzielona przez firmę świadczącą usługi w zakresie kompleksowego doradztwa podatkowego w obszarze podatków dochodowych, podatku VAT oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych, płac i kadr.

Więcej...

Fortis

Referencja udzielona przez spółkę akcyjną utworzoną przez Panią Grażynę Kulczyk - firmę Fortis.

Więcej...

V-BUD Walkiewicz Sp. z o.o.

Referencja udzielona przez wiodącego dostawcę materiałów budowlanych, istniejącego na rynku od 1992 roku.

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »