Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
e-Sprawozdania Finansowe 2019

Zintegrowane Oprogramowanie zgodne z przepisami MF

Dowiedz się więcej

Aktualności


Strona 1 z 7

Aktualizacje Comarch ERP Mobile

Najnowsze aktualizacje aplikacji Comarch ERP Mobile Sprzedaż 5.1 oraz Comarch ERP Mobile Magazyn 2013.4 już dostępne.

Więcej...

Nieprawidłowości podczas naliczania wypłat w module Płace i Kadry Plus

W wersji 2014.1.1 Comarch ERP Optima w module Płace i Kadry Plus mogą wystąpić nieprawidłowości podczas naliczania wypłat, jeśli stosowane są zaawansowane wzory do liczenia wypłat wg Algorytmu 12, a także w firmach rozliczających pracowników oddelegowanych do pracy za granicą.

Więcej...

Nowa wersja Comarch ERP Altum i Comarch ERP Retail 6.1

Nowe wersje programów Comarch ERP Altum i Comarch ERP Retail, dostosowane do zmian w przepisach o podatku od towarów i usług w Polsce i we Francji w 2014 roku oraz wzbogacające system o nowe funkcjonalności.

Więcej...

Kolejna wersja systemu Comarch ERP XL 2014.1

Najnowsza odsłona programu Comarch ERP XL uwzględniająca zmiany w przepisach VAT na 2014 rok.

Więcej...

Kolejna odsłona Comarch ERP iFaktury24!

Już jest, nowa wersja programu do faktur firmy Comarch - iFaktury24

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »