Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Sklep B2B dla Comarch ERP
Poznaj sklep internetowy
Idealnie dopasowany do Twojego ERP
Profisoft - partner comarch, integrator comarch ERP
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Comarch ERP OCR
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Pracownicze plany kapitałowe
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
praca w profisoft
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
 
 
 

AktualnościStrona 1 z 2

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2017.0.1

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima 2017.0.1 to kontynuacja rozwoju najpopularniejszego systemu ERP dla małych i średnich firm. Liczba nowych użytkowników rozwiązania wzrosła w tym roku o 5400 firm, a ile wyniesie ostatecznie dowiemy się z 1,5 miesiąca. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w obecnej wersji Comarch ERP Optima, do której wprowadzono aż 103 nowości i ulepszeń - zgłaszanych przez użytkowników systemu. Dla celów edukacyjnych zostały dla Państwa przygotowane wideoszkolenia, omawiające najważniejsze zmiany w programie Comarch ERP Optima 2017.0.1 oraz Comarch ERP e-Pracownik 2017.0.1. (Wejdź aby zobaczyć linki). Jak z każdą wcześniejszą aktualizacją systemu, najnowsze wersje Comarch ERP Optima 2.2017.0.1 dostępne są na naszej stronie.

Więcej...

Profisoft Warszawa - nowy oddział Comarch

Od teraz oferujemy systemy ERP Comarch, usługi wdrożenia i integracji oprogramowania ERP w oddziale Profisoft Warszawa. Profesjonalna implementacja rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm każdej branży. Sprawdź naszą ofertę systemów ERP oraz dokładny adres naszego najnowszego oddziału!

Więcej...

Przewodnik po JPK

Zbiór praktycznych informacji odnośnie obowiązku raportowania w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Duże firmy złożyły właśnie pierwsze sprawozdanie. W następnej kolejności i to już wkrótce bo od 1 stycznia 2017, małe i średnie firmy także będą objęte obowiązkiem JPK. Na czym polega sprawozdanie JPK. Kiedy trzeba je wysyałać? Co się zawiera w JPK? Dowiesz się tutaj!

Więcej...

Banki wybierają Optimę!

Lider wśród bankowości spółdzielczej, wybiera tylko najlepsze rozwiązania IT. Firma neoBANK wybrała nas na opiekuna wdrożenia systemu Comarch ERP Optima. Sprawdź nasze mini case study.

Więcej...

Comarch OPTIMA XL ALTUM gotowy na JPK 2017

Od kilku dni duże firmy podlegają obowiązkowi składania JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Sprawdź, czego on dotyczy, jak się do niego przygotować oraz od kiedy obejmie on średnie, małe i mikro firmy.

Więcej...