Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Profisoft Warszawa - nowy oddział Comarch


31 października 2016

Październik 2016 roku był dla nas czasem dużych zmian i rozwoju. W ciągu całego roku znacząco poszerzyliśmy grono pracowników, podnieśliśmy poziom kompetencji naszych konsultantów o kolejny szczebel, rozpoczęliśmy współpracę z nowymi, cennymi Klientami. Jednak tym, co wyróżnia rok 2016 od poprzednich jest zupełnie inne wydarzenie, bo właśnie teraz otworzyliśmy nowy oddział Profisoft. Oprócz możliwości podzielenia się faktem otwarcia oddziału Profisoft Warszawa, chcemy także powiedzieć kilka słów o powodach, które zdecydowały o tym kroku.

Będąc na rynku od ponad ćwierk wieku, zrealizowaliśmy tysiące wdrożeń systemów Comarch ERP na terenie całego kraju. Z firmą Comarch współpracujemy niemal od początku jej działalności, co pozwoliło wytworzyć wyjątkową wieź i zrozumienie – w końcu znamy się ponad 20 lat. Rezultatem tej współpracy jest doskonała znajomość oprogramowania firmy Comarch, zrozumienie architektury oraz specyfiki funkcjonowania jej rozwiązań. Te z kolei przekładają się na wysoką jakość i elastyczność świadczonych przez nas usług.

Czołowy partner Comarch

Należymy do grona najlepszych partnerów, czołowego producenta systemów ERP w Polsce. Z roku na rok popularność rozwiązań Comarch ERP rośnie, co świadczy o ich dopasowaniu do potrzeb przedsiębiorstw w Polsce i Europie. Połączenie siły w postaci popularności systemów ERP Comarch oraz renomy firmy Profisoft Integratora Systemów IT, pomogły nam osiągnąć obecną pozycję rynkową.

Współpracujemy obecnie z największymi producentami znanych produktów - obecnych w większości gospodarstw domowych w Polsce oraz w Europie, a także z małymi firmami, o których prawdopodobnie jeszcze nie słyszeliście. Obsługujemy Banki, Biura Rachunkowe, Instytucje Administracji Publicznej, Firmy Produkcyjne oraz wiele innych. Każdy z naszych Klientów posiada i ceni sobie rozwiązania Comarch ERP, niezależnie od rozwiązania:

  • Comarch ERP Optima,
  • Comarch ERP XL,
  • Comarch ERP Altum,
  • Dodatki do Comarch ERP (BI, Mobile, WMS, Retail, e-Commerce, iBard24).

Choć przez cały ten czas pracowaliśmy wyłącznie z Poznańskiej siedziby, odległość od Klienta nie stanowiła najmniejszego problemu. Bez względu na lokalizację i okoliczności, zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań. W takim razie, po co nam...

...oddział w Warszawie?

Nasz obecny model współpracy jest skuteczny, ale nie jest doskonały. Jako firma z branży nowoczesnych technologii chcemy nie tylko nadążać za wymaganiami stawianymi nam przez rynek, ale także je przewidywać i wyprzedać.

Będąc znani  ze względu na nasze kompetencje i profesjonalizm, jesteśmy kojarzeni głównie ze stolicą Wielkopolski. Choć funkcjonowanie z jednej lokalizacji nie jest w cale przeszkodą w prowadzeniu skutecznej działalności, wielu przedsiębiorców wymaga sprawnego, szybkiego i osobistego kontaktu. Wynika z tego, że dla części firm ważna jest nie tylko wysoka jakość usług, szybki czas reakcji ale także bliskość. Rozumiemy, że nie każdy projekt można zrealizować zdalnie, a czasami po prostu lepiej jest spotkać się osobiście, niż umówić za pomocą telefonu lub telekonferencji.

Zatem głównym powodem przeniesienia części zasobów do Warszawy, otwierając w niej oddział Profisoft Warszawa, jest podniesienie skuteczności naszych działań oraz danie naszym Klientom komfortu bliskości.  Będąc zawsze na miejscu, możemy jeszcze skuteczniej odpowiadać na Wasze wezwanie i zaktualizować bądź poszerzyć funkcjonowanie systemów Comarch ERP.

Gdzie nas znaleźć?

Profisoft Comarch Warszawa

ul. Grzybowska 87
00 - 844 Warszawa
Tel: (48) 022 379 61 93
email: biuro@profisoft.pl

Profisoft Comarch Poznań

ul. Floksowa 44
60 - 175 Poznań
Tel: (48) 061 868 98 30
email: biuro@profisoft.pl