Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Promocja! Comarch e-Sklep za pół ceny przez pół roku.


19 września 2022

Zapytaj eksperta o Comarch e-Sklep

Zastanawiasz się nad wdrożeniem Comarch e-Sklep? Skorzystaj z okazji i zyskaj 50% rabatu na pierwsze pół roku abonamentu. W przypadku sklepu B2B dla Comarch ERP XL to oszczędność nawet 2600 zł!

Jak skorzystać z promocji

Aby uzyskać zniżkę na abonament Comarch e-Sklep należy zarejestrować się na stronie https://www.comarchesklep.pl/promocja-e-sklep-za-pol-ceny/ . W czasie rozmowy z konsultantem Comarch, który pomoże dobrać odpowiedni model sklepu uzyskasz kod promocyjny, który następnie zrealizujesz podczas zakupu abonamentu. 

Pamiętaj, żeby wpisać "Profisoft" w czasie wyboru Partera Comarch, abyśmy mogli w pełni zaopiekować się Twoim wdrożeniem.

 

Sprawdź kompletne pakiety wdrożeniowe

Nie masz działu IT? Obawiasz się, czy poradzisz sobie z samodzielnym uruchomieniem e-Sklepu? Mamy dla Ciebie ofertę na całościowe wdrożenia Comarch e-Sklep.

Zobacz ofertę wdrożeń

 

Dlaczego warto zainwestować w Comarch e-Sklep.

Comarch e-Sklep to narzędzie i platforma do sprzedaży w Internecie działające w idealnej współpracy z Twoim Comarch ERP. Poza własnym sklepem online z szerokim wachlarzem integracji (firmy przewozowe, bramki płatnicze, portale ocen) zyskujesz możliwość sprzedaży wielokanałowej (na przykład na marketplace i portalach aukcyjnych), a całością zarządzasz w jednym miejscu – pulpicie e-Sklep.

 

Informacja: w promocji „E-Sklep za poł ceny” mogą wziąć tylko nowi klienci, którzy po raz pierwszy kupują abonament Comarch e-Sklep. Przed rejestracją przeczytaj regulamin promocji.