Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Przykładowa baza towarów w nowej wersji Comarch e-Sklep


23 września 2021

Zapytaj eksperta o Comarch e-sklep

Przetestuj e-sklep jeszcze lepiej dzięki przykładowej bazie produktów

Najnowsza wersja Comarch-e-Sklep 2021.5 pozwala na zaimportowanie do sklepi przykładowej bazy produktów bez konieczności posiadania systemu ERP. Baza zawiera zdjęcia, opisy, ceny, nazwy i loga producentów, atrybuty oraz stany magazynowe, co umożliwia szybkie zapoznanie się z większą ilością funkcji systemu.

Wśród wprowadzonych zmian znalazły się też te związane z integracją sklepu z Allegro, eBay oraz serwisami porównującymi

  • dodawanie towarów do porównywarek cen dla wybranych marek i producentów. Oferta produktów w panelu e-Sklepu jest na bieżąco aktualizowana, więc jeśli w systemie ERP do danego producenta lub/i marki zostaną dodane nowe towary i zostaną udostępnione do e-Sklepu, feed produktowy zostanie automatycznie zaktualizowany o nowe towary
  • obsługa parametrów zależnych w edycji oferty Allegro. Dotyczy to obowiązkowych pól przy niektórych opcjach produktu pozwala na przygotowanie lub edycję oferty zgodnej z wytycznymi Allegro z poziomu panelu e-Sklepu
  • komunikat o braku odpowiednich tłumaczeń podczas dodawania ofert eBay

Gotowy na zmiany w serwisie Przelewy24

Aktualna wersja e-sklepu jest przygotowana na nadchodzące zmiany w serwisie Przelewy24 w obszarze nowego zakresu adresów IP i nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych działań.

"W starszych wersjach Comarch e-Sklep w sytuacji, gdy do potwierdzenia statusu płatności zamówienia zostanie wysłany status z nowego adresu IP serwisu płatności, to taki status zamówienia zostanie potwierdzony w e-Sklepie. W nieaktualnych wersjach e-Sklepu może wystąpić sytuacja związana z brakiem aktualizacji statusów płatności wysyłanych z nowego adresu IP. Zaleceniem jest tutaj aktualizacja e-Sklepu do najnowszej wersji."

Zmiany w szablonie Topaz i Szafir

Nowości w szablonach to między innymi zaimplementowanie dodatkowych zdarzeń do DataLayer obsługiwanych przez Google Tag Manager, obsługa powszechnych symboli walut czy nowy widok nawigacji listy towarów.

Pełna lista zmian i nowości znajduje się jak zwykle na stronie pomocy Comarch.

Przejdź do dalszych informacji

E-sklep do końca września w promocji

Przypominamy, że do końca września kupując Comarch e-Sklep dostęp do systemu magazynowego na 12 miesięcy dostajesz gratis!

Skorzystaj z ostatnich dni promocji i ku e-Sklep już teraz

Zamów teraz Comarch-e-Sklep