Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Bezpłatny webinar dla posiadaczy oraz zainteresowanych produktem Comarch DMS


24 stycznia 2020

Darmowe szkolenie Comarch DMS

Poznaj zalety korzystania z Comarch DMS, weź udział w bezpłatnym webinarze

Uczestnicy szkolenia będą mogli przekonać się o efektywności zarządzania dokumentami w firmie przy użyciu narzędzia Comarch DMS.
Zaawansowane możliwości tego systemu pomogą wdrożyć oraz usprawnić elektroniczny obieg faktur kosztowych, umów, zgłoszeń, wniosków pracowników i realizację zapotrzebowań czy dokumentacji technicznych.

TERMIN SZKOLENIA:

29 stycznia 2019, godzina 11:00

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WEBINARZE COMARCH?

  • Jak elastycznie zarządzać obiegiem dokumentów
  • Jak procesować dokumenty poza firmą, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych i webowych
  • Jak kontrolować czas realizowanych zadań z poziomu aplikacji oraz poprzez wykorzystanie raportów
  • Jak zautomatyzować wprowadzanie dokumentów dzięki technologii OCR
  • Jak pracować w modelu wielofirmowym

Dlaczego warto stosować elektroniczny obieg dokumentów?

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, procesuje znaczną ilość pism i dokumentów. Archiwizacja i praca z dokumentami w formie papierowej bywa uciążliwa, a dodatkowo wymaga znacznej przestrzeni biurowej. Digitalizacja obszaru związanego z obiegiem dokumentów przynosi szereg korzyści dla firmy w postaci m.in. ograniczenia liczby zaginionych dokumentów, przyśpieszenia opisu i akceptacji dokumentów a także stałego dostępu do historycznych informacji.

Możliwości zastosowania Comarch DMS

Pierwsze skojarzenie z hasłem „system klasy DMS” to obieg faktur kosztowych. W Comarch DMS zarządzanie fakturami jest jednym z podstawowych procesów, ale możliwości wykorzystania narzędzia są dużo większe. Dzięki elastyczności systemu, może on wspierać szereg procesów w firmie, takich jak prowadzenie dziennika korespondencji, akceptację ofert, zarządzanie umowami czy też obsługę wniosków pracowniczych.

Rozwiązania usprawniające codzienną pracę

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo w jaki sposób Comarch DMS może przyśpieszyć realizację zadań przez poszczególnych pracowników. Dzięki mechanizmom alertów mailowych i powiadomień mobilnych każda osoba, która ma wykonać określoną czynność niezwłocznie się o tym dowie a możliwość określenia czasu na wykonanie zadania dodatkowo wskaże, którymi z nich powinna się zająć priorytetowo.

Stały dostęp do informacji

Nieważne czy znajdują sie Państwo w biurze przy komputerze czy na lotnisku podczas delegacji – z Comarch DMS można pracować z dokumentami z dowolnego miejsca dzięki możliwości obsługi systemu z poziomu aplikacji mobilnych na iOS oraz Android a także z przeglądarek www. Dostęp do dokumentów to nie tylko praca z otwartymi sprawami ale również możliwość wyszukania dowolnej historycznej informacji bez potrzeby kontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za archiwizację dokumentów.

Automatyzacja procesów biznesowych

Praca z elektronicznym obiegiem dokumentów to nie tylko cyfryzacja danych ale również usprawnienie obszarów, które bezpośrednio wiążą się z tym zagadnieniem. Wykorzystując Comarch DMS w swojej firmie można:

Zautomatyzować dodawanie faktur dzięki mechanizmowi OCR, który przepisze dane z faktury do systemu Wyeliminować wąskie gardła w procesach poprzez funkcję automatycznego przekazania dokumentu po określonym czasie Usprawnić zatwierdzanie dokumentów dzięki opcji masowego przekazania Ograniczyć liczbę wprowadzanych ręcznie informacji oraz niezbędnych kroków w procesie poprzez mechanizmy warunków i reguł uzupełniania danych

Zarejestruj swój udział

W trakcie szkolenia do dyspozycji zostanie oddany czat na którym będzie można uzyskać odpowiedzi na rodzące się pytania.

Archiwum

  webinar online     webinar comarch     webinar comarch DMS     comarch darmowe szkolenia 


Aktualności


  czwartek, października 15

Darmowy przez 6 miesięcy program dla mikro i małej firmy Comarch ERP XT
Comarch ERP XT to intuicyjny w obsłudze, on-line-owy program do prowadzenia jednoosobowej i małej...

więcej »

  czwartek, sierpnia 20

Nowa wersja e-Sklepu Comarch - 2020.3
Ukazała się wersja 2020.3 sklepu Comarch umożliwiająca m.in. wzbogacenie szablonu o dodatkowe, is...

więcej »

Czy rozwiązania Profisoft sprawdzą się w mojej firmie?


Tak! Rozwiązania Profisoft to szeroka oferta oprogramowania i usług dla różnych typów prowadzonej działalności, począwszy od firm jednoosobowych, po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób.