Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

iMED24 w Wielkopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Poznaniu


20 czerwca 2012

Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia sp. z o.o. powstało w celu promocji i profilaktyki zdrowotnej skierowanej do Klientów na różnych etapach życia osobistego i zawodowego : dzieci, młodzieży, kobiet, mężczyzn. Będziemy prowadzić m.in. nowoczesną diagnostykę EAV wraz z naturoterapiami biorezonansowymi Instytutu Medycyny Naturalnej, witaminowymi oraz dietetycznymi.

Ponadto dla naszych Klientów przygotowaliśmy interesującą diagnostykę uzupełniającą naszych Partnerów Medycznych m.in. : genetyczną - DNA, medyczną - usg, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny a także EMG.

W celu usprawnienia zarządzania siecią naszych gabinetów podjęliśmy zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu informatycznego.

System iMED24 wspomaga zarządzanie terapią mobilną oraz terapią prowadzoną we własnej sieci  gabinetów. Najistotniejszym na początku zagadnieniem było uruchomienie rejestracja wizyt pacjentów w systemie oraz archiwizacja dokumentacji o stanie zdrowia pacjentów w formie elektronicznej. Mamy zagwarantowany w ten sposób łatwy i szybki dostęp do potrzebnych w danej chwili danych.

iMED24 jest zintegrowany z systemem Comarch OPT!MA, w którym wykorzystujemy moduł Handel. Takie rozwiązanie zautomatyzowało przesył danych do księgowości prowadzonej przez biuro rachunkowe.

 

http://naturoterapia.net/