Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Nowa odsłona serwisu Wszystko.pl


04 grudnia 2014

Główne nowości serwisu Wszystko.pl skupiły się wokół dostosowań prawnych oraz kanału sprzedaży hurtowej.

Prezentujemy Państwu całkowicie nowy, atrakcyjny wygląd portalu oferty.wszystko.pl, który został wzbogacony o funkcję ofert sprzedaży hurtowej. Od dzisiaj wszyscy Sprzedawcy mają możliwość tworzenia i publikowania ofert hurtowych na swoje produkty, również te spoza wszystko.pl. Klienci natomiast mają możliwość przeglądania, wyszukiwania i porównywania ofert, a następnie przekształcania ich w zamówienia.

Portal został dostosowany do wymagań Nowej ustawy o prawach konsumenta, która wchodzi w życie już 25 grudnia 2014 r. Zmiany pod nowe przepisy w głównej mierze dotyczyły spełnienia wymogów informacyjnych m.in. poprzez dodanie nowych obszarów oraz specyficznych informacji (terminy płatności, terminy dostaw, regulaminy, prawo odstąpienia od umowy) w panelu sprzedawcy, profilu klienta, w koszyku, na zamówieniu, na szczegółach produktów, zestawów czy ofert.

Z innych zmian funkcjonalnych warto wymienić:

  • umożliwienie edycji udostępnionych zapytań ofertowych 
  • prezentowanie ceny za jednostkę miary (jednostkę przeliczeniową), która daje kupującym dużo pełniejszą informację o cenie towaru 
  • umożliwienie pobrania faktur w postaci pdf z poziomu Szczegółów zamówienia 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą nowości oraz zmian. Lista dostępna jest w panelu sprzedawcy w zakładce "Informacje wszystko.pl".

Przypominamy, iż możliwość wysłania własnej oferty produktowej oraz rozpoczęcia sprzedaży na wszystko.pl mają wszyscy Klienci posiadający jeden z systemów Comarch ERP lub Comarch ERP e-Sklep.