Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Nowy Moduł Comarch OPT!MA - Analizy Business Intelligence


11 października 2011

Mała i średnia firma również potrzebuje dostępu do informacji - nowy Moduł Comarch OPT!MA już dostępny!

Comarch SA, firma dostarczająca nowoczesne systemy do zarządzania dla przedsiębiorstw, rozszerza swoją ofertę w ramach systemu do obsługi małej i średniej firmy Comarch OPT!MA o nowy moduł Analizy Business Intelligence. W ten sposób Comarch umacnia swoją pozycję lidera na rynku rozwiązań IT dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej o nowej promocji BI Comarch

Comarch OPT!MA Analizy Business Intelligence to najnowsze rozwiązanie dające przedsiębiorstwom możliwość uzyskiwania szybkiego dostępu do potrzebnych, zagregowanych informacji. Dzięki temu właściciel firmy z jednej strony będzie mógł korzystać z opracowanych przez Comarch wzorców raportów czy analiz, a z drugiej będzie mógł samodzielnie, w łatwy sposób przygotowywać własne analizy bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Głównym celem, jaki postawiliśmy sobie przy projektowaniu Comarch OPT!MA Analizy Business Intelligence, było stworzenie intuicyjnego narzędzia dającego firmom możliwość dopasowania analiz i raportów do indywidualnych potrzeb bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jednocześnie postawiliśmy na maksymalne przyspieszenie generowania raportów, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu technologii In-memory. Wierzymy, że nasza propozycja jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby naszych klientów i wyznacza nowe standardy na rynku małych i średnich firm

- mówi Łukasz Żur, Business Development Manager Comarch SA.


Innowacyjność tego rozwiązania polega na tym, że moduł korzysta w czasie rzeczywistym z danych przechowywanych na tych samych dyskach, na których zainstalowany jest program Comarch OPT!MA. Zastosowanie technologii in-memory pozwoliło na znaczne przyspieszenie całego procesu, przez co skorzystanie z wybranego raportu lub analizy zajmuje niespełna kilka sekund.

Dzięki nowemu modelowi przetwarzania danych zastosowanemu w nowym module Comarch każda firma może uprościć proces zbierania informacji i ich obróbki, co powinno przyczynić się do uzyskania pełniejszej informacji o rzeczywistej sytuacji firmy oraz czynnikach, które mają na nią wpływ.