Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

PROFISOFT Liderem Dekady!


13 października 2011

Z dumą pragniemy poinformować Państwa, iż firma PROFISOFT otrzymała nagrodę COMARCH Lider Dekady na Konferencji PARTNERSTWO 2011, która odbyła się w dniach 6-8 Października 2011 w Karpaczu. Nasza Firma została wyróżniona za całokształt współpracy z firmą COMARCH oraz ponad 20 letnią współpracę. Na wyróżnienie nas jako Lidera Dekady miała wpływ również wielkość sprzedaży oprogramowania firmy COMARCH oraz jakość wdrożeń i ich efektywność. Ta nagroda, jak i wiele poprzednich jakie zdobyła firma PROFISOFT udowadnia, że "stawiając" na Nas macie Państwo pewność, że otrzymujecie pełną gwarancję jakości współpracy. W swojej ofercie posiadamy także rozwiązania dedykowane dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Nasze długoletnie doświadczenie w branży IT, kompetencje i wiedza merytoryczna naszej kadry informatyków zapewniają Państwa firmie profesjonalne, kompetentne wdrożenie systemu i stałą opiekę powdrożeniową. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz bogatemu doświadczeniu skracamy czas wdrożeń w stosunku do konkurencji o 1/3. Jesteśmy bogaci w wiedzę oraz doświadczenie, sprawnie wdrażając systemy w firmach z różnych branż.

Celem wdrożenia oprogramowania w przedsiębiorstwie jest usprawnienie przepływu informacji, uproszczenie procesów biznesowych i finansowych firmy, jak również zwiększenie efektywności i sprawności każdego obszaru podmiotu gospodarczego. Wdrożenie oprogramowania informatycznego to inwestycja, która przyczynia się do zwiększania przychodów oraz rozwoju Państwa Przedsiębiorstwa. Dzięki Nam otrzymujecie Państwo najnowocześniejszy system informatyczny których cechą charakterystyczną jest elastyczność, możliwość dopasowywania do specyfiki przedsiębiorstwa w każdej branży w zależności od jego potrzeb. Dzięki zintegrowaniu modułów uzyskują Państwo płynność współpracy różnych działów w firmie, macie państwo możliwość sprawnego prowadzenia projektów, otrzymujecie szybką wymianę informacji a co za tym idzie oszczędność czasu i obniżenie kosztów.

Państwa sukces jest Naszym sukcesem.